Sny a představy se stávájí skutečností...

Burning Man 2015

Na konec léta 2015 jsme pro vás připravili lahůdku v podobě návštěvy týdenního festivalu BURNING MAN v americké Nevadě.

 

Termín :    31.8 - 7.9.2015

 

Jednou ročně se desítky tisíc účastníků sejdou uprostřed nevadské pouště, aby společně vytvořili městečko Black Rock City, věnované komunitě, sebevyjádření a soběstačnosti, fungující na základě 10 principů. Vše co se zde stane je výsledkem obyvatel, kteří jsou aktivními účastníky akce. 

Týden spíte ve stanu nebo karavanu, jezdíte na kolech po obrovském území pouště mezi jednotlivými přednáškami, koncerty, workshopy. Můžete uspořádat vlastní akci, nabídnout cokoli z toho, co umíte a podělit se o to s ostatními nebo jen někoho obejmout a vyslechnout, obdivovat venkovní galerii umění a večer se zúčastnit některé ze stovek různých bezplatných parties. Je to místo, kde si nic nekoupíte, protože peníze tady prostě nefungují, vše co potřebujete si musíte přivezt s sebou.

 

 

Pro zájemce poletíme dříve a navštívíme některé z nádherných kalifornských parků, pokocháme se přírodou, pokusíme se obejmout obrovské sekvoje, dáme si nějaké treky různých obtížnosti v rozlehlé přírodě a navštívíme také některé z měst.

 

 

 

Burning Man

17.11.2014 01:46

10. principů

10 principů Zakladatel Festivalu Burning Man Larry Harvey sepsal 10 zásad v roce 2004. Byly vytvořeny ne jako diktát jací by lidé měli být a jak by měli jednat, ale jako odraz kultury komunity a jejího vývoje od založení akce.   1.    Radikální přijetí        ...

Vyhledávání

Kontakt

Silicon Factory s.r.o. K červenému vrchu 845/2b
Praha 6
160 00
724247001